Oglasi za posao: Tehničar zaštitar (m/ž) - Zagreb i Split

Ako tražiš posao nakon dvije godine relevantnog iskustva i želiš steći još više znanja i vještina, ovo je prilika za tebe! Pridruži se timu naše tvrtke na poziciji tehničar zaštitar (m/ž). Otvoreno je više pozicija u Zagrebu Splitu.

Što tražimo?

Tražimo tehničara zaštitara (m/ž) koji/a je spreman/na timski rad, ima visoku razinu radne etike i poštenja te da odgovorno i samostalno može obavljati posao. Od tebe očekujemo da imaš barem dvije godine radnog iskustva i  srednju četverogodišnju, odnosno višu ili prvostupanjsku razinu obrazovanja. Posao se obavlja u punom radnom vremenu, a potreban ti je i položen vozački ispit B kategorije. Naknadu za prijevoz dobit ćeš u cijelosti.

Stručna sprema: Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Mjesto rada

Zagreb

Split

Opis posla

- ugradnja, konfiguriranje i puštanje u rad sustava tehničke zaštite (videonadzor, protuprovala, kontrola pristupa), sustava za automatsku dojavu požara (vatrodojava, plinodojava, odimljavanje), SOS sustavi, parlafonski i videoparlafonski sustavi, sustavi ozvučenja, protupanična rasvjeta, rampe i barijere, okretne barijere, nadzor vozila

- funkcionalno testiranje ugrađene opreme i softvera

- održavanje i servisiranje instaliranih sustava tehničke zaštite na objektima korisnika usluga

- samostalno rješavanje poznatih tehničkih problema i/ili u situacijama koje se ponavljaju

- nadzor i kontrola izvođenja elektroinstalacijskih radova i radova strukturnog kabliranja sustava tehničke zaštite

- samostalno korištenje alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu

- samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka

 - obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti

Vrsta posla

Stalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- SSS/VŠS/VSS tehničke struke

- 5 godine iskustva rada na sličnim poslovima

- spremnost za rad na terenu

- sposobnost rada na visini

- obvezna vozačka dozvola B kategorije

- osnovno poznavanje rada na računalu (MS Windows okruženje, Office, Internet...)

- sposobnost rada u dinamičnoj i timski orijentiranoj okolini te prihvaćanje fleksibilnog radnog vremena (smjenski rad, rad vikendom po potrebi) - profesionalan, proaktivan i odgovaran pristup radu

Što vidimo kao prednost:

- poznavanje AutoCAD alata

- posjedovanje licence zaštitar

- tehničar

Stručna sprema

Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Kvalificirani, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik

Vozačka dozvola

B

Digitalne vještine

Internet, MS Office

Minimalno radno iskustvo:

2 godine

Poslodavac ti nudi

- stimulativna primanja te kontinuirano povećanje istih sukladno profesionalnom napretku

- naknada za prijevoz, stimulacije za izvrsnost, prigodne nagrade (božićnica, uskrsnica, regres, darovi za djecu i sl.) ovisno o poslovnim rezultatima društva

- godišnji sistematski pregledi

- profesionalno, prijateljsko i poticajno radno okruženje, rad u timovima motiviranih i kvalitetnih stručnjaka

- mogućnosti unaprjeđenja ovisno o sposobnostima i interesu zaposlenika

- edukacije prema razvojnim smjerovima tvrtke te vlastitim preferencijama radnika (stručna usavršavanja, certifikacije, konferencije, tečajevi, webinari, seminari i sl.)

- u slučaju eventualnog terenskog rada plaćen je put, smještaj i terenski dodatak

- službeno vozilo, laptop i mobitel

- doticaj s novim tehnologijama u području tehničke zaštite

- plaća za Zagreb 2000 eura, za Split 1500 eura

Kontaktirajte nas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.